Wrzesień 2017 na LEGO Shopie

LEGO opublikowało kalendarz z promocjami ze swojego oficjalnego sklepu na wrzesień 2017. Szczególnie zadowoleni mogą czuć się fani serii Star Wars i The LEGO Ninjago Movie. Najważniejsze promocje to:

  • 1-3 września - Force Friday II. Podwójne punkty VIP na wszystkie zestawy z serii Star Wars. Darmowa minifigurka Scarif Stormtrooper (40176) przy zakupach o równowartości 50 USD.
  • 4-30 września - darmowy polybag The LEGO Ninjago Movie Mini Green Ninja Mech Dragon (30428) do każdego zamówienia powyżej 35 USD.
  • 4-30 września - darmowy plakat The LEGO Ninjago Movie do każdego zamówienia z zestawem LEGO Ninjago.
  • 14-30 września - VIPy mają wcześniejszy dostęp do aż DWÓCH ekskluzywnych zestawów. Podobno jednym z nich ma być nowy UCS Millennium Falcon.
  • 22 września - 8 października - darmowy polybag The LEGO Ninjago Movie Lloyd Minifigure (30609) do każdego zamówienia powyżej 50 USD.

Jak zwykle każda promocja jest także do wyczerpania zapasów. Dodatkowo informuje, że są to promocję na rynek zachodni i nie wszystkie muszą być dostępne dla kupujących z Polski (z reguły większość z nich się pokrywa).

Via. TheBrickFan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *