Stacjonarny w Dąbrowie Górniczej

Skup klocków LEGO mieści się w Dąbrowie Górniczej (woj. Śląskie) przy ulicy Okrzei 10. Godziny otwarcia punktu podane są na tej stronie.


 

Płacimy od 20 zł do 120 zł za kilogram klocków LEGO. Cena ta zależy od stanu wizualnego klocków, obecności podróbek i/lub innych zabawek nie sygnowanych znakiem LEGO itp.

Aktualny cennik skupu klocków LEGO na wagę (na dzień 22 września 2023):

  • 20 zł/kg – Bionicle, Hero Factory lub klocki LEGO z widoczną MAŁĄ ilością klocków innych marek (Cobi, Mega Block, Lepin itp.);
  • 40 zł/kg – klocki LEGO w bardzo dobrym stanie;
  • 50 zł/kg - klocki LEGO w bardzo dobrym stanie wraz z instrukcjami do tych klocków (min. 6 instrukcji na kilogram klocków);
  • 60 zł/kg – klocki LEGO w bardzo dobrym stanie wraz z instrukcjami i pudełkami do tych klocków (min. 6 instrukcji i 3 pudełka na kilogram klocków);
  • 120 zł/kg – minifigurki, zwierzęta i rośliny.
  • Kompletne zestawy LEGO, w tym DUPLO wyceniamy indywidualnie wg. ich stanu i wartości. Oryginalna instrukcja i pudełko podnoszą wartość zestawu. Zestawy niekompletne skupujemy na wagę, wg. rozpiski podanej powyżej. Nie skupujemy zestawów z serii: Racers, Nexo Knights, Legends of Chima, Friends i Technic. Te serie skupujemy tylko i wyłącznie na wagę.

Ceny podane wyżej mogą zostać obniżone jeśli klocki są: brudne, pożółkłe, mają nieprzyjemny zapach (np. papierosów), są pobrudzone plasteliną, popisane mazakami, znajdują się wśród nich klocki innych marek i inne zabawki (kinder niespodzianki, resoraki itp.). Jeśli występuje dużo tych czynników naraz sklep może odmówić zakupu klocków.

Jest możliwość bezgotówkowej zamiany klocków przyniesionych przez Państwa na inne (zestawy, minifigurki, klocki na wagę). Wtedy do zwykłej wyceny dodajemy 20%. Jest możliwość zamiany klocków na karty podarunkowe o wartości 50 zł jeśli w dniu sprzedaży klocków nie znajdą Państwo nic co by Was interesowało.

Tylko osoba pełnoletnia może sprzedać klocki. Prosimy o zabranie dowodu tożsamości ponieważ do każdej takiej transakcji spisujemy umowę kupna-sprzedaży.

Skup czynny od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 17.