Sprzedaż LEGO

Klocki LEGO na wagę:

Zapraszamy do najważniejszego i największego działu w naszym sklepie czyli tytułowej Kopalni Klocków. Jest to miejsce gdzie każdy może zakupić wybrane przez siebie, używane elementy na wagę.

Wszystkie elementy są w stanie używanych dobrym i bardzo dobrym. Nie sprzedajemy elementów uszkodzonych.

Klocki są podzielone na kategorie znane z serwisu Bricklink.com. Następnie wsypywane do koszy o pojemności do 5 litrów tak aby każdy mógł swobodnie w nich grzebać i przebierać. Każdy kosz jest oznaczony kolorową naklejką, na której znajduje się opis zawartości oraz cena za 10, 100 i 1000 gram. Kupujący wkłada wybrane przez siebie elementy do papierowych torebek oznaczonych takimi samymi kolorami jak kosze z klockami. W każdej chwili można zważyć elementy aby zobaczyć ile będzie kosztował ich zakup i później kontynuować poszukiwania lub przejść do kasy.

Ceny wahają się od 10 do 120 zł za 100 gram.

Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalne karty zniżkowe. Za każde wydane 20 zł w tym dziale klient otrzymuje pieczątkę na swojej imiennej karcie klienta. Po zebraniu 5 pieczątek Kupującemu przysługuje stały 10% rabat, a po zebraniu 10 pieczątek 20% rabat.

Rabat na klocki nie dotyczy zakupu nowych zestawów, customów i słoików.

Sprzedaż LEGO na słoiki:

W sklepie znajdują się dwa rodzaje plastikowych słoików z zakrętkami o pojemności 1000 ml i 500 ml. Jeśli kupujecie klocki używane to możecie do nich wkładać klocki bez względu na ich cenę czy kolor pojemnika z którego pochodzą (nie dotyczy elementów minifigurek). Idealne rozwiązanie dla osób, które kupują dużo klocków. Cena za klocki z litrowego słoika to 90 zł, a z półlitrowego 50 zł.

Jak kupować "klocki na słoiki":

  • Podejdź do kasy, wybierz słoik i zapłać jego cenę.
  • Napełnij go do pełna. Słoik musi być zakręcony.
  • Podejdź do kasy i odbierz paragon.
  • Zabierz klocki w papierowej torbie do domu. Baw się dobrze. Jeśli chcesz zabrać klocki w naszym słoiku musisz zapłacić dodatkowe 5 zł (słoik 500 ml) i 8 zł (słoik 1000 ml).

Sprzedaż zestawów LEGO:

W naszej ofercie znajdą Państwo używane, archiwalne i najczęściej niedostępne już w normalnej sprzedaży zestawy LEGO. Większość zestawów jest kompletna w 100% oraz posiada instrukcje budowy w formie papierowej lub elektronicznej (link do strony internetowej z instrukcją).

Zestawy można obejrzeć i zakupić w naszym sklepie stacjonarnym.