Dyskotekowa kapsuła Słodkiej Zadymy (853875)

Na LEGO Shopie pojawił się kolejny pod/kapsuła. Tym razem związana z The LEGO Movie 2 i jest to Dyskotekowa kapsuła Słodkiej Zadymy (853875). Zestaw składa się z 28 elementów i kosztuje 39,99 zł.

Masz ochotę zaszaleć? Zorganizuj imprezkę z dyskotekową kapsułą 853875 Słodkiej Zadymy z serii THE LEGO® MOVIE 2™. Ta mała, przenośna kapsuła ma z zewnątrz niesamowity rysunek soczewkowy — zależnie od kąta patrzenia zobaczysz na nim głowę Słodkiej Zadymy albo logo serii THE LEGO® MOVIE 2™. W środku znajdziesz minilaleczkę Słodką Zadymę, barwną naklejkę imitującą parkiet taneczny, mikser DJ-a do zbudowania, odłączany pojazd latający w kształcie serca i różne elementy, które pozwolą Ci się wczuć w imprezowy klimat.

  • Zawiera przenośną plastikową kapsułę w kolorze białym z soczewkową naklejką z przodu.
  • W kapsule znajdziesz minilaleczkę Słodką Zadymę, barwną naklejkę imitującą parkiet taneczny, mikser DJ-a do zbudowania, odłączany pojazd latający w kształcie serca i różne wybrane klocki.
  • Soczewkowy obraz oglądany pod różnymi kątami ukazuje głowę Słodkiej Zadymy albo logo serii THE LEGO® MOVIE 2™.
  • Produkt ma ok. 6 cm wysokości, 6 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Via. TheBrickFan.

2 myśli na temat “Dyskotekowa kapsuła Słodkiej Zadymy (853875)

  1. W trakcie poszukiwania w internecie pożądanych informacji znalazłam ten artykuł. Wielu osobom wydaje się, że mają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje ogromne zaskoczenie. Chcę podziękować za Twój trud. Zdecydowanie będę polecał to miejsce i często tu zaglądał aby przejrzeć nowe posty.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *