Skup klocków

SKUP klocków LEGO wstrzymany do odwołania.

Nasza firma prowadzi także skup używanych klocków LEGO. Tak więc jeśli Twoje dziecko wyrosło już z klocków, zmieniło zainteresowania lub zbiera pieniądze na wymarzoną podróż to dobrze trafiłeś. Przynieś nam swoją kolekcje, my ją na miejscu zważymy i wyceniamy.

Płacimy najwięcej w całej Polsce. Jeśli znalazłeś firmę, która daje Ci więcej, bez problemu ją przebijemy.

Płacimy od 20 zł do 120 zł za kilogram klocków LEGO. Cena ta zależy od stanu wizualnego klocków, obecności podróbek i/lub innych zabawek nie sygnowanych znakiem LEGO itp.

Aktualny cennik skupu klocków LEGO (na dzień 1 stycznia 2018):

  • 20 zł/kg – bionicle, hero factory lub klocki LEGO z widoczną MAŁĄ ilością klocków innych marek (cobi, mega block, lepin itp.);
  • 30 zł/kg – klocki LEGO w bardzo dobrym stanie z małą ilością minifigurek oraz LEGO DUPLO;
  • 40 zł/kg - klocki LEGO w bardzo dobrym stanie wraz z instrukcjami (min. 6 instrukcji na kilogram klocków);
  • 50 zł/kg – klocki LEGO w bardzo dobrym stanie wraz z instrukcjami i pudełkami (min. 6 instrukcji na kilogram klocków);
  • 120 zł/kg – minifigurki, zwierzęta i rośliny.
  • Kompletne lub prawie kompletne (od 90% kompletności) zestawy (wszystkie minifigurki wraz z akcesoriami) wyceniamy indywidualnie wg. ich stanu i wartości. Oryginalna instrukcja i pudełko podnoszą wartość zestawu. Zestawy bez wszystkich minifigurek skupujemy na wagę wg. cen podanych wyżej.

Jest możliwość bezgotówkowej zamiany klocków przyniesionych przez Państwa na inne (zestawy, minifigurki, klocki na wagę). Wtedy do zwykłej wyceny dodajemy 20%.

Tylko osoba pełnoletnia może sprzedać klocki. Prosimy o zabranie dowodu tożsamości ponieważ do każdej takiej transakcji spisujemy umowę kupna-sprzedaży.