Ramki na minifigurki

Każdy kto kolekcjonuje minifigurki LEGO, w pewnym momencie (gdy kolekcja się rozrasta), zastanawia się jak je przechowywać i wyeksponować. Dla takich osób mamy idealne rozwiązanie, jakim są RAMKI na minifigurki. Mamy je w dwóch wersjach:

  • Mniejsza na 16 minifigurek w cenie 60 zł za sztukę. W dwóch wariantach kolorystycznych: biała (chwilowo brak) i czarna ramka. Idealnie nadaje się na wyeksponowanie minifigurek z serii Collectible Minifigures (te w saszetkach). Ludziki umieszcza się na jasnoszarych skosach odwróconych (Slope, Inverted 45 2 x 2 - 3660). Są one na stałe przyklejone. Na życzenie możemy ramkę indywidualnie spersonalizować pod daną serię Kolekcjonerskich Minifigurek. Dodane zostaną specjalne elementy, które pozwolą przyczepić unikatowe minifigurki oraz dodatki i akcesoria do nich (zwięrzątka itd.). Wymiary zewnętrzne: 25 x 25 cm. Wymiary wewnętrzne: 23 x 23 cm. Głębokość: 4,5 cm.

  • Większą na 96 minifigurek w cenie 180 zł za sztukę (chwilowo brak). W dwóch wariantach kolorystycznych: biała i czarna ramka. Idealnie nadaje się na wyeksponowanie większej kolekcji minifigurek np. serii tematycznych typu Star Wars, Super Heroes. Ludziki umieszcza się na jasnoszarych płytkach łamanych (Bracket 1 x 1 - 2 x 2 Inverted - 99207), które są przypietę (nieprzyklejone) do dużej płytki bazowej w kolorze jasnoszarym (Baseplate 48 x 48 - 4186). Płytka ta jest na stałe przyklejona do ramki. Małym nakładem finansowym można zwiększyć pojemność ramki do 104 minifigurek. Wymiary zewnętrzne: 52 x 52 cm. Wymiary wewnętrzne: 50 x 50 cm. Głębokość: 4,5 cm.