Serial TV LEGO Ninjago Sons of Garmadon

 

Także serial TV LEGO Ninjago Sons of Gamadon miał swój panal podczas San Diego Comic Con 2017. To jest oficjalna nazwa 8 sezonu Ninjago Masters of Spinjitzu. Data jego premiery nie jest jeszcze znana, ale spekuluje się, że będzie to dopiero 2018 rok. Opublikowano także skrót jednego z pierwszych odcinków. Widzimy tam grupę ninja, którzy kradną maskę z muzeum. Podczas misji aktywują alarm na który reaguje Lloyd. Liderowi złoczyńców udaje się uciec na motocyklu i paralotni. Ninja mają kostiumy podobne do tych znanych z serialu Power Rangers. Twórcy oświadczyli, że w tym sezonie będzie więcej ról kobiecych, a sami Ninjago mają mieć wygląd podobny do tych z filmu The LEGO Ninjago Movie.

https://www.facebook.com/OfficialLEGONinjago/videos/1531544273533462/

Via. TheBrickFan.

5 myśli na temat “Serial TV LEGO Ninjago Sons of Garmadon

 1. unnamed

  Ciekawe, kim będą tytułowi synowie Garmadona ? Dotychczas jedynym znanym jego synem jest Lloyd.
  ps. To nie paralotnia tylko spadochron ( z symbolem prawdopodobnie przedstawiającym twarz złego Garmadona ) na którym złoczyńca skacze na łódkę, którą ucieka do kanału.

  Odpowiedz
  1. Artur

   Też wątpie aby miał tylu synów. Stawiam, że to poprostu nazwa gangu jak coś w stylu Sons of Anarchy.

   Odpowiedz
 2. unnamed

  Sezon 8 ma odpowiadać na bardzo wiele pytań fanów. Podobno ma ujawnić wiek ninja, a także wyjaśnić pochodzenie mocy Zane'a. Akcja "Synów Garmadona" ma się rozgrywać 2 lata po wydarzeniach z 7 sezonu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *