Majowy kalendarz na sklepie LEGO

2016 majGrupa LEGO opublikowała kalendarz z promocjami jakie będą obowiązywały na sklepie LEGO w miesiącu maju. Jak to w maju najwięcej zyskają fani Gwiezdnych Wojen z okazji dnia Gwiezdnych Wojen (May The 4th):

30 kwietnia - 4 maja - darmowa minifigurka First Order Stormtrooper do każdego zamówienia z produktami Star Wars o wartości powyżej 50 USD.

30 kwietnia - 4 maja - darmowy plakat LEGO Star Wars The Force Awakens i podwójne punkty VIP do zamowień na serię Gwiezdne Wojny.

18 maja - 31 maja - wcześniejszy dostęp dla VIPów do nowego zestawy LEGO. Podobno ma być to zestaw LEGO Creator Big Ben (10253).

27 maja - 30 maja - polybag The LEGO Marvel Super Heroes Captain America’s Motorcycle (30447) do każdego zamówienia powyżej 35 USD.

Do tego od 30 kwietnia można kupić Star Wars UCS: Assualt on Hoth (75098). Na kalendarzu brakło informacji, że 1 maja pojawią się Minifigurki z Disneya.

4 myśli na temat “Majowy kalendarz na sklepie LEGO

 1. Gascon

  Ten poybag z SW jest okropny. Obejrzyj filmik z kanału just2good to się przekonasz.

  Poybag z Capem jest ok. Gdyby tylko dalo ciekawszą figurkę, bo tą figurkę można znaleźć już wszędzie

  Odpowiedz
 2. Kuba

  Z tym polybagiem SW ... nie miało być generała First Order? Czy on już był jakimś cudem? Wiem, że chyba gdzieś tam w Hong Kongu ale to czemu nie dali go do oferty majowej, przecież ten szturmowiec to żadna rewelacja, starczy kupić zestaw z żołnierzami First Order i jest...O.o O tą figurke mi chodzi http://brickset.com/sets/5004406-1/First-Order-General myślałem że dadzą ją w majowej promocji...

  Odpowiedz
  1. Artur

   Odniosłem się do tego w dzisiejszym wpisie. Też wolałbym generała, ale może on będzie dodawany przy innej okazji?

   Odpowiedz
 3. Kuba

  O tym generale czytałem już bodajże w styczniu i on na serio wszedł na rynek ale tylko w paru regionach i teraz jest np na ebayu od 150zł w górę, dla mnie to jest bez sensu, żeby zdobyć taką figurke trzeba dać gdzieś ok 500zł na zestaw z Huxem, a tako tylko powyżej 50 USD( tak jak to bywało zazwyczaj), no i można by było sobie stworzyć jakiś zalążek armii First Order... Nie wiem, dla mnie to jest obniżanie poziomu, parę lat temu był Revan- elegancka figurka, jak najbardziej zachęcała do zrobienia zakupów na stronie LEGO, a teraz dają stoormtroopera, który, sorry że to powiem, ale PRAWIE NICZYM nie różni się od tego z regularnych zestawów, gdyby był zrobiony w wersji shadow trooper jak już z jedną zwykłą figurką zrobili to jeszcze by uszło... Wątpię, że go dadzą, chyba że w zestawie coś w stylu nowy destroyer ( zapomniałem nazwy...) za 1000 zł ...

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *