„Magiczny świat LEGO” na Discovery Channel

9656d4fa340af35a4284c948fbdd.1000

Już w najbliższą niedziele, 20 grudnia o godzinie 14:00 na kanale Discovery Channel będzie miał premierę program: Magiczny świat LEGO.

Opis programu:

LEGO zawsze jednak pilnie strzegło swoich tajemnic. Do teraz! W programie "Magiczny świat LEGO", wraz z młodym studentem designu Justinem, wyruszymy w podróż do głównej siedziby firmy, znajdującej się w duńskim Billund. Chłopak ubiega się o pracę, o którą walczą setki kandydatów z całego świata – stanowisko projektanta zestawów LEGO. Justin od dzieciństwa marzył o tym zawodzie. Czy uda mu się osiągnąć swój życiowy cel?

W programie poznamy również Matthew, który wcześniej przeszedł taki sam proces rekrutacyjny i dziś jest już wiceprezesem działu projektowania. Dzięki dokumentowi "Magiczny świat LEGO" widzowie Discovery Channel dowiedzą się również, na czym polega unikatowość tej niezwykłej firmy i poznają ludzi, którzy od lat wyznaczają trendy na światowym rynku zabawkarskim.

W zeszłym roku LEGO było najbardziej dochodową firmą zabawkarską na świecie, a w zestawieniu Brand Finance uzyskało tytuł najsilniejszej marki na całym globie. Choć skromne początki firmy produkującej drewniane zabawki nie zapowiadały ogromnych sukcesów, to w ciągu zaledwie kilku dekad, firma pochodząca z małego miasteczka w Danii, stała się jedną z największych i najbardziej innowacyjnych graczy w swojej branży. Dziś to nie tylko firma produkująca klocki. Wydaje również znakomite gry komputerowe, zarabiające setki milionów dolarów filmy, a także jest właścicielem kilku parków rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *