LEGO Jurassic World Fallen Kingdom

Pojawiły się kolejne informacje o  serii LEGO Jurassic World Fallen Kingdom. Numery zestawów są już oficjalne.

Trzy zestawy Juniors:

10756 – czerwono szary Pteranodon, podobny do tego z Pteranodon Capture (75915), helikopter, trzy małe skały, mała podstawka z bronią i dwie minifigurki (ACU).

10757 – nowy zielony Velociraptor, mały pojazd ACU. Dwie minifigurki (ACU Gunner, Owen).

10758 – Brązowy T-Rex jak z zestawu T-Rex Tracker (75918), oraz budowana z klocków brama Jurassic World. Mały pojazd typu quad. Do tego klatka z małym dinozaurem oraz dwa jajka w inkubatorze. Trzy minifigurki (Claire, ACU Gunner, Lowery).

Normalne zestawu:

75926 – zawiera jasnoszary/ciemnoniebieski Jeep ACU z wyrzutnią siatki. Do tego czerwono-oliwkowy Pteranondon i dwie minifigurki (Owen z jajkiem i ACU Gunner).

75927 – zawiera Stygimolocha oraz dwie minifigurki (Wong, ACU Gunner)

75928 – zawiera duży helikopter z działkiem, niebieskiego Raptora, klatkę z pokarmem którą można opuszczać w dół oraz mały quad z przyczepką. W zestawie trzy minifigurki (Owen, ACU Gunner, Hunter)

75929 – zawiera szarą, opancerzoną ciężarówkę w kolorze czarnym i ciemnoniebieskim. Do niej przyczepiona jest mała przyczepka z ekwipunkiem. Dodatkowo Gyropshere z trzema jajami w zagrodzie oraz  duży Carnotaurus w kolorze ciemnobrązowym. Trzy minifigurki (Owen, Claire, Franklin) i jeden mały dinozaur.

75930 – Największy zestaw z serii. Budynek przypominający duże, niezniszczone muzeum. Jeden niebieski Raptor oraz drugi czarny, większy i straszniejszy (możliwe że jest to Indoraptor). Do tego skamielina w postaci głowy Triceratopsa. Sześć minifigurek: Owen, Claire, mała dziewczynka trzymają dinozaura, Hunter dwóch mężczyzn w czarnych garniturach.

Via. BrickShow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *