LEGO Ideas TRON Legacy Light Cycle

LEGO ogłosiło, że nastepnym projektem z serii Ideas, który trafi do produkcji będzie TRON Legacy Light Cycle. Jego autorami są "BrickBros UK". Nie znamy jeszcze ceny, ani daty premiery.

Podczas eliminacji odpadło kilka bardzo dobrych projektów, w tym "Surf Rescue". Jednak LEGO pracuje nad czymś specjalnym co ma promować ideę bezpiecznego surfowania i zabawy nad wodą.

6 myśli na temat “LEGO Ideas TRON Legacy Light Cycle

 1. Rob

  Mogli wybrać wszystko, wybrali co wybrali, chyba po to aby zniechęcić następnych.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Artur

   W pełni się z Tobą zgadzam. Moim zdaniem najgorszy projekt w tej edycji. Do tego na licencji, więc tani nie będzie. Kojarzy ktoś czy będzie jakaś kolejna część tego filmu? Bo nie widzę innego powodu dla wypuszczania tego setu.

   Odpowiedz
   1. OgnistyTv

    Spójrz, kto stworzył ten set. Autorzy są znani na YT, więc łatwo go wybili. Mi się podoba. Zawsze lubiałem ten motyw "Trona".

    Odpowiedz
  2. WIngo

   wybrali to pewnie dlatego, bo łatwo zrobić. ot parę części, ludzik który nie ma skomplikowanych elementów i gotowe. A ja liczyłem na Power Rangers, a żeby to zrobić to musieliby stworzyć nowe elementy pod 1 zestaw taki jak np kaski albo to złote coś co zielony ranger ma więc im się nie chce. Ale nawet gdyby to zrobili to znając ich by zaraz połowa postaci zniknęła, jak np te kobiety nasa - w projekcie było 5, w zestawie są 4. Jak widać wg lego jedna z nich nie zasłużyła... ogólnie lego ideas to porażka ale to już każdy od dawna wie, każda ich kolejna decyzja tylko to potwierdza

   Odpowiedz
   1. Luc@s

    Też mi się nie podoba i twierdzę, że wygrał, bo jest banalnie prosty, ale nie wszystkie ideas to porażki: patrz stary sklep wędkarski, czy caterham.

    Odpowiedz
    1. Artur

     To tak jak z każdą serią. Nie wszystkie zestawy wszystkim podpasują. W pełni się zgadzam, że sklep wędkarski można zaliczyć do najlepszych z tej serii.

     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *