LEGO Fantastic Beasts’ Grindelwald’s Escape

LEGO opublikowało zdjęcia do pierwszego zestawu związanego z filmem Fantastic Beasts. Będzie on nosił nazwę LEGO Fantastic Beasts’ Grindelwald’s Escape. W jego skład wchodzą dwie minifigurki: Gellert Grindelwald i Seraphina Picquery oraz czarna karoca ciągnięta przez Thestral. Zestaw trafi na sklepowe półki 1 sierpnia, a będzie trzeba za niego zapłacić równowartość 19,90 USD (ok. 100 złotych). Ilość elementów w pudełku to 132 sztuki.

Trailer do filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald:

Via. BrickFinder.

3 myśli na temat “LEGO Fantastic Beasts’ Grindelwald’s Escape

  1. Artur

   Już spieszę z wyjaśnieniami. Ceny jakie LEGO podaje w dolarach są zawsze netto bo w USA każdy stan ma inną stawkę VAT więc trzeba doliczyć podatek polski. Do tego oni nigdy nie używają aktualnego przelicznik walut. Dla krajów europejskich w ktorych nie ma waluty Euro zawsze przy cenie jest gwiazdką z adnotacją że cena zależy od kraju. A dla naszego z reguły dolar wart jest ponad 4 zł. Dziwna polityka ale z doświadczenia wiem że to tak wygląda.

   Odpowiedz
 1. Rob

  Ciekawi mnie jedno w "zajawce" ten powóz jest zaprzęgnięty do 5 testrali (pisze za książką) dlaczego lego serwuje nam tylko jednego w zestawie? Szkoda bo wygląda wspaniale.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *