LEGO Disney Collectible Minifigures (71012)

disne minifigures

Jak informowałem kilka miesięcy temu LEGO w kooperacji z Disneyem postanowiło wypuścić specjalną serię minifigurek pod nazwą LEGO Disney Collectible Minifigures (71012). Osiemnastu bohaterów trafi do sprzedaży w maju. Wiele w opublikowanych wcześniej plotek na temat postaci ze świata Disneya, które otrzymają swoje minifgurki, okazało się zwykłymi kaczkami dziennikarskimi. Razić może brak takich bohaterów jak Goofy i pies Pluto. Otrzymamy za to:

Mickey Mouse, Minnie Mouse, Donald Duck, Daisy Duck, Ariel, Ursula, Peter Pan, Captain Hook, Stitch, Alice, Cheshire Cat, Maleficent, Mr. Incredible, Syndrome, Aladdin, Genie, Buzz Lightyear, Pizza Planet Alien.

Wstyd się przyznać, ale części bohaterów nie kojarzę. Co sądzicie o minifigurkach?

7 myśli na temat “LEGO Disney Collectible Minifigures (71012)

 1. Gascon

  W kolekcji bym chętnie zobaczył Mulan,Wall-Ego,Meridę albo kogoś z Potworów i Spółki.

  Btw, są jeszcze jakieś fajne blogi jak 8studs czy Kopalnia Klockow? Wiem,że jest ich mnóstwo, ale patrzyłem w niektóre i są co najwyżej ok. Znasz jakieś?

  Odpowiedz
  1. Artur

   Mało jest tego na polskim rynku. Jest jeszcze blog/forum w serwisie SellBrick.pl lub na FB profil LEGOświat. Wszyscy jednak informujemy o tym samym tylko w różnych godzinach.

   Odpowiedz
    1. Artur

     Wątpie żeby ich nie było w Polsce. Jedyna seria która może, ale nie musi, Nas ominąć to minifigurki drużyny piłkarskiej reprezentacji Niemiec z okazji EURO 2016.

     Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *