LEGO Creator Expert Winter Village Station (10259)

LEGO zapowiedziało kolejny zestaw do swojego świątecznego miasteczka, a jest nim: Creator Expert Winter Village Station (10259). Składa się z dworca kolejowego oraz samochodu pocztowego, który przewozi prezenty. Jest to uzupełnienie zeszłorocznego pociągu LEGO Creator Expert Winter Holiday Train (10254). Zestaw składa się z 902 elementów w tym pięciu minifigurek. Aby stać się jego szczęśliwym posiadaczem należy liczyć się z wydatkiem 80 USD (ok. 320 zł).

Via. BrickFinder.

2 myśli na temat “LEGO Creator Expert Winter Village Station (10259)

 1. szczudel

  Ciesze się, że tegoroczny WV wzbogaci kolejową kolekcję, którą rozwijam dla swoich dzieci od lat (wszystko lezy zapakowane i czeka na inauguracje za rok), zapewne go kupię jednak jestem trochę zawiedziony. Osobiście wolałbym aby zamiast autobusu więcej pary poszło w sam dworzec/przystanek.
  Z drugiej strony żona twierdzi, że Autobusem się będzie syn bawił co czyni ten zestaw bardziej rodzinnym niż kolekcjonerskim

  A może mały rozmiar przystanka ma sprawić, że budynek nie będzie kontrastował wielkością do reszty wioski? Rzeczywiście gdyby był rozmiaru 7997 mogłoby to trochę dziwnie wyglądać.

  Odpowiedz
  1. Artur

   Rzeczywiście samochód dostawczy jest tutaj niepotrzebny i więcej klocków jego kosztem mogliby dać na sam budynek dworca. Z drugiej strony bez niego zestaw byłby zbyt statyczny i mało bawialny bo sam dworzec, dla osób które nie kupiły rok temu pociagu, jest poprostu słaby.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *