60 Years of the LEGO Brick (40290)

LEGO wrzuciło na swoje serwery zdjęcia lepszej jakości dla 60 Years of the LEGO Brick (40290). Będzie to gratis dla osób, które od 28 stycznia do 14 lutego zrobią zakupy na S@H w kwocie od 125 USD. Zestaw powstał z okazji 60-lecia klocka LEGO. Składa się z czterech miniatur klasycznych zestawów z lat 80-tych i 90-tych: Airport Shuttle (6399), Castle (375), Black Seas Barracuda (6285) oraz Space Cruiser And Moonbase (928). Do tego kafelek 2 x 4 z jubileuszowym nadrukiem.

Via. TheBrickFan.

4 myśli na temat “60 Years of the LEGO Brick (40290)

 1. Rob

  No to lego poszalało wydaj 125 usd a dostaniesz parę klocków w tym jeden ojej ojej z napisem 60 lat :-P. A tak na serio co oni tak ostatnio cienko przędą - zamiast wznowień troszkę unowocześnionych jakieś takie - nawet nie wiem jak to nazwać - przecież przy wznowienia takich zestawów zarobiliby naprawdę sporo pieniędzy.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  1. Artur

   Najlepiej by wyszłi na wznowieniu Baracudy albo jakiegoś zamku z serii Castle bo tego brakuje.
   125 USD to nie tak dużo (jeden duży zestaw), na pewno wiele osób, które wychowało się na tych starych zestawach i wciąż kolekcjonuje klocki na niego się skusi.

   Odpowiedz
 2. Leszek

  Szczerze to też jestem zawiedziony. Chyba należę do kolekcjonerów i wzmianka że będą starsze zestawy wypuszczane skłoniła mnie do oszczędzania na jakieś mega wydatki, a tu się okazuje że taki biedny zestaw. To można ułożyć spokojnie samemu ze standardowych klocków przecież i to bez większego problemu;).

  Odpowiedz
  1. Artur

   Idąc dalej według Pańskiego toku myślenia: mają odpowiednią ilość klocków można zbudować KAŻDY zestaw.
   Ja tam się cieszę z tego zestawu. Lepsze to niż nic.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *